Strona główna  

Zajęcia dodatkowe

w I semestrze roku szkolnego 2017/2018

PONIEDZIAŁEK

Matematyka

v 15.05 – 15.50  kółko, A. Woźny, (s.102) klasa 3f

Język niemiecki

v 14.15 – 15.00  kółko, J. Bukowska (s.103)

v 15.05 – 15.50  konsultacje, J. Bukowska (s.104)

Język hiszpański

v 15.05 – 15.50  kółko, P. Sobiegraj (s.107)

Język polski

v 8.00 – 8.45  konsultacje, M. Herc (s.109) klasy 7a, 2d

Język angielski

v 15.05 – 15.50  innowacja, J. Zadorożna (s.201)

klasa 3d (grupa 1/3)

v 15.00 – 15.45 fakultety, E. Pikus (s.107) klasa 3c

 Chemia

v 8.00 – 8.45  kółko, B. Semków-Nędza (s.201) klasy 2d, 2f

v 14.15 – 15.00  kółko, B. Semków-Nędza (s.204) klasa 2c

v 15.00 – 15.45  konsultacje, B. Semków-Nędza (s.204)

co 2 tyg.

Fizyka

v 14.10 – 14.55  konsultacje, M. Zawadzki (s.204)

v 15.00 – 15.45  konsultacje, B. Semków-Nędza (s.204)
co 2 tyg.

 

WTOREK

Język hiszpański

v 15.05 – 15.50 konsultacje, P. Sobiegraj (s.107)

Język angielski

v 8.00 – 8.50 innowacja, A. Szuberla (s.102) - klasy 7a, 7b

8.00 – 8.45 innowacja, M. Leszczyńska-Majda (s.201) - klasa 3c co 2 tyg.

v 15.05 – 15.50 innowacja, J. Zadorożna (s.107)

klasa 2c co 2 tyg. (zamiennie grupy)

Informatyka

v 15.05 – 15.50 innowacja, M. Biesiadecki (s.103) klasy 7

Język polski

v 8.00 – 8.45 konsultacje, E. Sak-Grzelczak (s.102)klasa 2a

v 15.00 – 15.45 konsultacje, M. Herc (s.109) klasa 2c

v 15.00 – 15.45 zajęcia przygotowujące do egzaminu,
M. Herc (s.109) klasa 3d

v 15.00 – 15.45 konsultacje, M. Miller (s.106) klasy 3a, 7b

v 15.10 – 15.55  kółko przygotowujące do egzaminu, H. Szczepińska, (s.206) klasy 3b, 3c

Biologia

v 15.00 – 15.45 konsultacje, R. Czopik (s.207) co 2 tyg.

v 15.00 – 15.45 innowacja, R. Czopik (s. 207) co 2 tyg.

 Język niemiecki

v 15.00 – 15.45 innowacja, L. Słapińska (s.107)

v 16.00 – 16.45 konsultacje L. Słapińska (s.107)
 

ŚRODA

Matematyka

v 13.25 – 14.10 konsultacje, A. Krauz (s.203A)

v 14.15 – 15.00 innowacja, Monika Ochała (s.205) klasa 2f

v 15.00 – 15.45 konsultacje, Magdalena Ochała

Język hiszpański

v 8.50 – 9.35 innowacja z native speakerem (s.3) klasa 2d

v 8.50 – 9.35 innowacja, E. Delgado-Gómez (s.202) klasa 2d

Geografia

v 15.05 – 15.50  kółko, E. Szmigiel (s.206)

Język niemiecki

v 15.00 – 15.45 kółko, L. Słapińska (s.109)

v 15.00 – 15.45 kółko, J. Bukowska (s.104)

Język angielski

v 8.00 – 8.50  innowacja, E. Pikus (s.107) klasa 7c

v 8.55 – 9.45  innowacja, E. Pikus (s.3) klasa 2d

v 14.15 – 15.00  innowacja/kółko (s.3) klasa 4b

v English Interactive Club, A. Szuberla, spotkania wg harmonogramu

v 15.05 – 15.50 innowacja, J. Zadorożna (s.102B) klasa 3d (grupa 2/3)

Język polski

v 14.15 – 15.00  konsultacje, H. Szczepińska (s.3) klasa 4a

Informatyka

v 15.05 – 15.50 konsultacje, M. Biesiadecki (s.103)

Język francuski

v 14.15 – 15.00 kółko, A. Mynart (s.106)

 

CZWARTEK

Historia, WOS

v 15.00 – 16.00 konsultacje, M. Potera (s.106)

Geografia

v 15.45 – 16.30 konsultacje, E. Szmigiel (s.206)

Język polski

v 14.15 – 15.00 konsultacje, M. Miller (s.109)

Fizyka

v 15.05 – 15.50  kółko, M. Zawadzki (s.204)

Język angielski

v 14.15 – 15.00 innowacja teatralna, B. Bielecka (s.107)
klasa 7b

v 15.05 – 15.50 kółko przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego, B. Bielecka (s.107) klasy 3a, 3b

v 13.10 – 15.00 konsultacje, A. Szuberla

v 15.05 – 15.50 innowacja, A. Szuberla (s.102 B)
co 2 tyg.

Informatyka

v 15.05 – 15.50 kółko, M. Biesiadecki (s.103)

Religia

v 14.15 – 15.00 konsultacje, Ks. Rafał Flak (s.5)

 

 PIĄTEK

Matematyka

v 14.15 – 15.00 konsultacje, Monika Ochała (s.205) klasy 2

v 15.10 – 15.55 konsultacje, Monika Ochała (s.205)
klasy 3 co 2 tyg.

Historia

v 15.05 – 15.50 konsultacje, A. Gołubowicz (s.106)

Fizyka

v 14.15 – 15.00 konsultacje, B. Semków-Nędza (s.203)
co 2 tyg.

Język polski

v 15.10 – 15.55 kółko rozwijające zainteresowania teatralne, H. Szczepińska (s.3) co 2 tyg.

v 15.10 – 15.55 konsultacje, H. Szczepińska (s.3) klasa 7c

Język hiszpański

v 13.15 – 14.00 kółko, E. Delgado-Gómez (s.202) klasa 4

Język angielski

v 13.25 – 14.10 innowacja, E. Pikus (s.102 B) klasa 2d co 2 tyg.

Zespół muzyczny „Pod wezwaniem”

v 13.25 – 14.10  M. Leszczyńska- Majda, Ks. Rafał Flak (s.5)

Orkiestra Szałamaistek

v 15.30 – 16.30  grupa zaawansowana, A. Mitoń (WDK)

v 17.00 – 18.00  grupa początkująca, A. Mitoń (WDK)

 

 

 

ZAJĘCIA SPORTOWE