Strona główna  

Zajęcia dodatkowe

w I semestrze roku szkolnego 2017/2018

PONIEDZIAŁEK

Matematyka

v  8.00 – 8.45 kółko, A. Dzika (s.205) klasy: 7a, 7b

v  8.50 – 9.35 kółko, M. Ochała (s. 203A) klasy: 2f, 2c

v  15.05 – 15.50 konsultacje, A. Dzika (s. 205) klasy 7a, 7b

v  14.15 – 15.00 konsultacje, A. Lasek, (s. 203A) klasy 7c, 3d

v  15.05 – 15.50 kółko, A. Lasek, (s.203A) klasy 7c, 3d

v  15.05 – 15.50 kółko, A. Woźny (s.102) klasa 3f

v  15.05 - 15.50 innowacja z chemii (s.203) klasy 7  co 2 tygodnie

v  15.05 – 15.50 innowacja z chemii (s. 203) klasa 3e  co 2 tygodnie

 

Język niemiecki

v  8.50 – 9.45 innowacja, L. Słapińska, (s.104) klasa 2c

v  14.15 – 15.00 kółko, J. Bukowska, (s.103)

v  15.05 – 15.50 konsultacje, J. Bukowska, (s.104)

Język hiszpański

v  15.05 – 15.50 kółko, P. Sobiegraj (s. 107)

Język polski

v  15.05 – 15.50 kółko przedmiotowe, H. Szczepińska, (s.206) klasy 3b, 3c, klasy 7

v  14.10 – 14.55 zajęcia przygotowujące do egzaminu/konsultacje, M. Herc (s.109)

Język angielski

v  8.00 – 8.45 innowacja, J. Zadorożna (s.202) grupa 3d co 2 tygodnie

v  8.00 – 8.45 kółko, M. Leszczyńska-Majda (s.208) klasa 3c

Fizyka

v  8.00 – 8.45 kółko, B. Semków-Nędza (s. 201)

Język francuski

v   15.05 – 15.50 kółko, A. Mynart (s.205) 

 

WTOREK

Język hiszpański

v  15.05 – 15.50 konsultacje, P. Sobiegraj (s.107)

Geografia

v  15.05 – 15.50 – konsultacje, E. Szmigiel (s. 206)

Język angielski

v  8.00 – 8.50 innowacja, E. Pikus (s.103) grupa 3c co 2 tygodnie

v  15.05 – 15.50 innowacja, E. Pikus (s.106) klasa 7c co 2 tygodnie

v  15.05 – 15.50 innowacja, J. Zadorożna (s.104) grupa 2c co 2 tygodnie

v  15.05 – 15.50 innowacja, A.Szuberla, E. Delgado Gómez (s.102B lub 107) klasy 7 co 2 tygodnie

Matematyka

v  14.15 – 15.00 kółko, A. Dzika (s.204) klasy 2a, 2b, 2e

Język polski

v  8.00 – 8.45 kółko, E. Sak-Grzelczak, M. Miller (s.109)
 

ŚRODA

Matematyka

v  8.00 – 8.45 innowacja, A. Krauz (s.203A) klasa 3a co 2 tygodnie

v  8.00 – 8.45 konsultacje, A. Krauz (s.205) co 2 tygodnie

Biologia

v  15.05 – 15.50 konsultacje, R. Czopik (s.207) co 2 tygodnie

v  15.00 – 15.50 kółko, R. Czopik (s.203) co 2 tygodnie

Geografia

v  15.05 – 15.50 kółko, E. Szmigiel (s.206)

Chemia

v  15.05 – 15.50 konsultacje, J. Kochańska  (s. 203) co 2 tygodnie

v  15.05 – 15.50 kółko, J. Kochańska  (s. 203) co 2 tygodnie

v  15.05 – 15.50 kółko, B. Semków-Nędza (s.204)

Fizyka

v  14.10 – 14.55 konsultacje, M. Zawadzki (s.204)

Język polski

v  14.00 – 14.45 konsultacje, H. Szczepińska (s.3) klasa 4a co 2 tygodnie

Język niemiecki

v  15.00 – 15.45 kółko, L. Słapińska (s.109)

v  15.00 – 15.45 kółko, J. Bukowska (s.104)

Język angielski

v  8.00 – 8.45 konsultacje, M. Leszczyńska-Majda (s.201) klasa 2f

v  English Interactive Club, A. Szuberla, spotkania wg harmonogramu

Informatyka

v  15.05 – 15.50 konsultacje, M. Biesiadecki (s.103)

 

CZWARTEK

Historia, WOS

v  15.00 – 16.00 konsultacje, M. Potera (s.106) klasy 7, 2b, 2f, 3f

v  14.15 – 15.00 konsultacje, A. Gołubowicz (s.4) klasy 4a, 4b

v  15.05 – 15.50 konsultacje, A. Gołubowicz (s.107) klasy 7c, 2f, 3a, 3b, 3d, 3e

Matematyka

v  8.00 – 8.45 kółko, M. Ochała (s.205) klasy 3c, 3e

v  15.05 – 16.00 konsultacje, A. Krauz (s.203 A) klasy 3a, 3b

v  14.15 – 15.00 konsultacje, M. Ochała (s. 205) klasy 2c, 2d, 2f

v  14.15 – 15.00 konsultacje, A. Dzika (s.204) klasy 2a, 2b, 2e

Język niemiecki

v  15.00 – 15.45 konsultacje, L. Słapińska (s.104)

Język polski

v  14.15 – 15.00 konsultacje, M. Miller (s.109)

v  14.10 – 14.55 konsultacje, M. Herc (s.106)

Język hiszpański

v  14.15 – 15.00 kółko, E. Delgado-Gómez (s.3)

Język angielski

v  14.15 – 15.00 innowacja teatralna, B. Bielecka (s.107) klasa 7b

v  15.05 – 15.50 kółko przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego, B. Bielecka (s.107) klasy 3a, 3b

v  14.00 – 15.00 English Craft – angielski z plastyką/konsulatcje, A. Szuberla (s.4) klasy 4

v  15.05 – 15.50 innowacja, A. Szuberla (s.102B) klasa 3f

 Fizyka

v  14.10 – 15.55 kółko, M. Zawadzki (s.204)

Chemia

v  14.15 – 15.00 innowacja, R. Czopik (s.207) klasy 2e, 2f co 2 tygodnie

Informatyka

15.05 – 15.50 kółko informatyczne, M. Biesiadecki (s.103)

Biologia

v  15.05 – 15.50 innowacja, R. Czopik (s.207)
co 2 tygodnie

Religia

v  14.15 – 15.00 konsultacje, Ks. Rafał Flak

 

 PIĄTEK

Matematyka

v  14.15 – 15.00 konsultacje, A. Krauz (s.203A) klasy 2e, 2f co 2 tygodnie

v  15.05 – 16.00 konsultacje, A. Krauz (s.203A)

v  14.15 – 15.00 innowacja, A. Krauz (s.203) klasa 3a, co 2 tygodnie

Chemia

v  14.15 – 15.00 konsultacje, B. Semków-Nędza (s.203) co 2 tygodnie

Fizyka

v  14.15 – 15.00 konsultacje, B. Semków-Nędza (s.203) co 2 tygodnie

  Język polski

v  8.00 – 8.45 kółko, E. Sak-Grzelczak (s.208)

v  14.15 – 15.00 konsultacje, M. Miller (s.109) klasa 3a co 2 tygodnie

v  14.15 – 15.00 innowacja, H. Szczepińska (s.206) zgodnie z harmonogramem

Język hiszpański

v  13.10 – 15.00 innowacja Spanglish, E. Delgado-Gómez (s.202) klasa 2d
v
  14.15 - 15.00 innowacja Spanglish, E. Delgado-Gómez (s.202) klasa 7c

 

Język angielski

v  13.25 – 14.10 innowacja, E. Pikus (s.102B) klasa 2d
co 2 tygodnie

v  8.00 – 8.45 konsultacje, M. Leszczyńska-Majda (s.208)

Informatyka

v  14.15 – 15.00 innowacja, M. Biesiadecki (s.103) klasy 7

 Religia

v  13.25 – 14.10 Zespół muzyczny "Pod wezwaniem", M. Leszczyńska- Majda, Ks. Rafał Flak (s.5)

Orkiestra Szałamaistek

v  4.15 – 15.00, 15.00 – 15.45, A. Mitoń (s.208)

 

 

ZAJĘCIA SPORTOWE