Harmonogramy

Mamy kolejnych laureatów!!!
Zostały ogłoszone wyniki ostatniego już konkursu przedmiotowego, organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie – konkursu informatycznego.
Laureatami tego konkursu zostali: Miłosz Michno z klasy 3f oraz Mateusz Jakubowski z klasy 3a, którym serdecznie gratulujemy!
Podsumowując tegoroczne konkursy kuratoryjne przedstawiamy wszystkich uczniów – laureatów i finalistów, czyli tych którzy mają na swoim koncie wybitne osiągnięcia w swoich „dziedzinach”.
Jeszcze raz gratulujemy i życzymy jeszcze wielu, wielu sukcesów naukowych!
Gratulacje kierujemy również do nauczycieli - opiekunów, który tak wspaniale przygotowali naszych uczniów do konkursów!

Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie
w roku szkolnym 2017/2018

Mateusz Jakubowski kl.3a

15 marca 2018
Pływacy na medal

W dniu 15.03.2018 na pływalni Muszelka odbyły się Międzyszkolne Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Rzeszowa i nagrodę Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 25 w Rzeszowie. Nasi chłopcy w sztafecie 6 x 50 m stylem dowolnym w składzie: Mateusz Szpala, Kacper Wcisło, Kacper Miś, Mateusz Orzech oraz Olaf Gieroń zajęli III miejsce!
Ponad to w konkurencjach indywidualnych na podium stanęli: Olaf Gieroń - II miejsce stylem motylkowym, Kacper Wcisło - I miejsce stylem grzbietowym oraz Barbara Lech - III miejsce stylem grzbietowym! Gratulujemy!!!!

Dzień Kobiet w klasie 1a

Chłopcy z 1a spisali się na medal i nie zapomnieli o dniu kobiet. Nasi mali mężczyźni zatroszczyli się o to, aby dziewczyny czuły się w tym dniu wyjątkowo.

Podróż do Irlandii

Dziś rano wyleciała do Dublina ponad 40-osobowa grupa naszych uczniów z klas 7c, 7b, 2d i 2f. Oprócz stolicy Irlandii uczestnicy wycieczki zwiedzą również Belfast. To dla naszych uczniów świetna okazja do rozwijania sprawności komunikacji w języku angielskim.

Niezwykłe wrażenia teatralno-telewizyjne

Wycieczka do Warszawy dnia 23. lutego bieżącego roku, to wyprawa miłośników teatru i telewizji. Uczniowie z klas 3b, 2b, 7c oraz pojedyncze osoby z innych klas wzięli udział w wycieczce na musical „Piloci” do Teatru „Roma”. Jak zawsze było dużo atrakcji, specjalnych efektów, rozrywki na najwyższym poziomie i świetnej lekcji historii. Byliśmy również w TVP na ul. Woronicza, gdzie mogliśmy podziwiać studia nagrań do programu „The Voice Kids”, oraz Telewizji Śniadaniowej. Opowiadań nie było końca, a 23. marca druga tura wyjazdu uczniów z kl. 3c, 3a, 7c.
Nie pożałujecie! Gorąco polecamy  foto

9 marca 2018
Kolejne sukcesy naszych uczniów w konkursach przedmiotowych
 organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie

Miłosz Michno z kl. 3f został laureatem zajmując 1 miejsce w konkursie fizycznym.
Julia Bozacka z kl. 3e zajęła 1 miejsce w Rzeszowie w konkursie języka niemieckiego, laureatami tego konkursu poza Julią są: Gabriel Boladeres - Kędzior z kl. 3f, Magdalena Marmola z kl. 2c oraz Zuzanna Sęk z kl. 3f, zaś finalistami - Igor Sas kl. 3a oraz Zofia Tetela z kl. 3c .
Laureatem konkursu języka angielskiego jest Mikołaj Stecko z kl. 2e, finalistami
- Urszula Lotczyk
z kl. 3f, Aleksandra Szczepanik z kl. 3c oraz Adam Wadiak z kl. 2d.

Laureatem konkursu geograficznego został Semko Walat z kl. 3f.
Finalistami konkursu matematycznego zostali:
Miłosz Michno z kl. 3f, Magdalena Tunia z kl. 3f, Joanna Szyszka z kl. 3a oraz Maciej Haspel z kl. 2f.
W konkursach organizowanych dla szkół podstawowych, uczniowie również nas nie zawiedli.
Laureatami konkursu języka angielskiego są: Patryk Bajorek i Maksymilian Rogoyski , finalistką zaś -
Aleksandra Mac - wszyscy z klasy 7c.
Laureatką konkursu języka niemieckiego została Aleksandra Rodzinka, a
Maksymilian Rogoyski - finalistą.
Wszystkim uczniom i nauczycielom przygotowującym do konkursu GRATULUJEMY!!!

7 marca 2018
Klasy 2c i 2e w Pstragowej