13 października 2018
Welcome to Barcelona

W piątek wyleciała do Hiszpanii duża grupa naszych uczniów pod opieką nauczycieli. Będą zwiedzać Barcelonę i szlifować język hiszpański. Z pewnością po powrocie podzielą się z nami wrażeniami z pobytu, a tymczasem podesłali nam zdjęcie z okien samolotu tuż przed lądowaniem w Katalonii.

13 października 2018
Bieg dla Niepodległej - galeria zdjęć

12 października 2018
SP Nr 21 w Rzeszowie na pudle!
III miejsce w Szachach Drużynowych Szkół Podstawowych „IGRZYSKA DZIECI”

W dniu 09.10.18r. nasza szkoła po raz pierwszy wzięła udział w Drużynowych Rzeszowskich Igrzyskach Dzieci w Szachach na rok szkolny 2018/19. W turnieju walczyła rekordowa ilość drużyn. System rozgrywek – szwajcarski, szachy szybkie. Nasza drużyna składała się z 4 osób: - I szachownica Mateusz Kusiak, II szachownica – Kamil Polański, III szachownica – Bartosz Bator, IV szachownica – Milena Dworak. Kapitanem drużyny był Mateusz Kusiak (siedem partii/siedem zwycięstw!). Sędzią głównym był p. Maciej Woźniak.
Dziękujemy za wsparcie i trzymanie kciuków!!!

12 października 2018
Dzień chłopaka w klasach pierwszych

10 października 2018
Najlepsi biegacze długodystansowi są w ............... SP21!!!

I miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych /Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej/ wywalczyła reprezentacja chłopców w składzie: Rafał Szawan, Piotr Tereszkiewicz, Tymoteusz Kielar, Jakub Kraska, Dominik Marek, Maciej Haspel, Szymon Popkiewicz, Aleksy Maślanka, Grzegorz Grabowski i Staszek Babiarz!
Chłopaki będą reprezentować nasze miasto w zawodach na szczeblu wojewódzkim.
Reprezentacja dziewczyn w składzie:
Emilia Rzędarska, Kinga Pukas, Emilia Bator, Julia Hajduk, Aleksandra Dubiel, Justyna Siorek, Karolina Mikrut, Julia Wiater, Natalia Droździel, Dominika Wójcik i Martyna Baran wywalczyła III miejsce!
Wielkie brawa za krańcowy wysiłek i walkę "do utraty tchu"! foto

8  października  2018
Już w najbliższy czwartek pobiegniemy by uczcić 100 lat Niepodległości

Cieszymy się bardzo, że szybko zapełniła się lista 100 chętnych uczniów do przebiegnięcia łącznie 100 kilometrów na 100 lecie Niepodległości Naszej Ojczyzny.
Kilka informacji organizacyjnych:
- przed biegiem prosimy o przebranie się w stroje sportowe
(można to zrobić w szatniach WF lub w hali sportowej),
-
Uwaga! Tego dnia obowiązują dwa kolory   BIAŁY i CZERWONY  mile widziane koszulki, spodenki, flagi, szaliki i czapeczki w barwach narodowych
- o 12.30 biegacze gromadzą się na boisku szkolnym,
- po krótkich przemówieniach zaproszonych gości i pamiątkowych zdjęciach
udajemy się na start biegu,
- startujemy według wyznaczonej kolejności - prosimy o podporządkowanie się poleceniom nauczycieli-organizatorów
DO ZOBACZENIA W CZWARTEK!

9 października  2018
Nagroda dla Orkiestry Szłamaistek i Mażoretek

Miło nam ogłosić, że Zarząd Województwa Podkarpackiego przyznał Orkiestrze Szałamaistek i Mażoretek "Incanto" nagrodę pieniężną w kwocie 2 000 zł  w ramach Programu wspierania młodzieży uzdolnionej "Nie zgubić talentu". Wielkie Gratulacje!

8  października  2018
Jesienne klimaty zagościły w świetlicy szkolnej

2  3  4  5  6  7 8  9  10  11 12 13 14 15
16 17  18  19 20 21 22