POLITECHNIKA MŁODYCH ODKRYWCÓW

Nasz szkoła bierze udział w projekcie organizowanych przez Politechnikę Rzeszowską
 - POLITECHNIKA MŁODYCH ODKRYWCÓW.

uczniów klas 8 do udziału w projekcie.
Prowadzimy rekrutację na następujące zajęcia:
- Szkoła Młodych Fizyków (5 miejsc)
Szkoła Młodych Informatyków
(6 miejsc)

Nabór kandydatów do projektu prowadzony będzie na podstawie formularza rekrutacyjnego (FR) złożonego w formie pisemnej do szkolnego koordynatora projektu -
p. Beaty Semków - Nędzy. Szkoła przyjmuje wyłącznie FR podpisany przez rodziców (prawnych opiekunów). Spośród złożonych FR spełniających kryteria dostępu, szkoła wyłoni uczniów zakwalifikowanych do projektu, oraz dodatkowo 3-5 uczniów na listę rezerwową (w przypadku liczby chętnych przekraczającej liczbę przyznanych szkole miejsc dla uczestników).

W procesie rekrutacji będzie stosowane kryterium średniej ocen z przedmiotów powiązanych z tematyką warsztatów (tj. Informatyka, Przyroda, Chemia, Fizyka, Matematyka) co pozwoli na utworzenie listy rankingowej od najwyższej do najniższej średniej (do 2 miejsc po przecinku). W przypadku takiej samej średniej decydować będzie kolejność zgłoszeń w ramach szkoły.

Termin składania dokumentów: 14.09.2018r. (godzina 12.00). Zachęcamy jednak nie czekać na ostatnią chwilę!

Projekt ten stwarza możliwość zapoznania się uczniów z laboratoriami, salami wykładowymi oraz specjalistycznym sprzętem dostępnym na Politechnice Rzeszowskiej!

Serdecznie zapraszamy do rekrutacji !

regulamin   formularz rekrutacji